Вікна та двері GENEO З ІННОВАЦІЙНОГО МАТЕРІАЛУ RAU-FIPRO

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ — НАЙВИЩА СТАБІЛЬНІСТЬ БЕЗ МІСТКІВ ХОЛОДУ

Волокнисті композитні матеріали, наприклад, у Формулі 1 та літакобудуванні дбають про найвищу стабільність та безпеку. Завдяки матеріалу RAU-FIPRO REHAU вперше переносить ці неповторні властивості на вікна.

Цим самим GENEO встановлює кардинально нові стандарти.
Найкраще для Вашої оселі — найвища стабільність без містків холоду завдяки використанню волокнистого композитного матеріалу RAU-FIPRO.

Неповторна профільна система
В традиційних пластикових вікнах обов’язково застосовується армування рами для того, щоб вікно витримало вагу склопакету. Тільки не з GENEO. При застосуванні профілю, підсиленого волокнистим матеріалом, майже в усіх випадках можна повністю відмовитись від застосування стального підсилювача.

 

Відсутність містків холоду
Армування є провідником тепла. Тому вікна з армуванням швидше віддають тепло назовні. Завдяки GENEO зникає місток холоду і така цінна енергія не втрачається.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ЗАВДЯКИ GENEO

Не спалюйте Ваші гроші – заощаджуйте до 76%* енергії

Старі, нещільні вікна, «спалюють» багато коштів.
Так не повинно бути. Тому що купуючи сучасні енергозберігаючі вікна, Ви робите суттєвий внесок в заощадження енергії. І чим більш теплоізолюючими є Ваші вікна, тим менше енергії Вам потрібно, і тим меншим є Ваш рахунок на оплату за опалення.

Поряд з цим є ще певні законодавчі вимоги щодо енергоощадливої ізоляції обшивки споруди, яких Вам слід дотримуватись під час будівництва чи ремонту.

 
Якщо Ви міняєте свої старі вікна на вікна з профілю GENEO, то Ви можете заощадити до 76%* енергії та зменшити Ваш рахунок на оплату за опалення, а також дотримаєтесь норм щодо енергоефективності.

Чому GENEO?

Вікна з профільних систем GENEO є повністю енергозберігаючими та встановлюють нові стандарти щодо енергозбереження, а також надають Вам високу гарантію збереження інвестицій. Тому що завдяки відмінному теплозбереженню від GENEO Ви вже сьогодні виконуєте норми по енергоефективності.

Економія енергії до 76%* Не існує кращого способу налаштувати Ваш побут на майбутнє!
*Зниження енерговитрат на одному вікні при заміні старого дерев’яного/металопластикового вікна 80-их років (Uf=1,9, Ug=3,0) на вікно з профілю GENEO (Uf=0,91, Ug=0,5, розміри вікна 123×148 cм)

Тільки з GENEO: зламобезпека включно з теплозбереженням.

Будуйте, спираючись на надійність, – дієва система захисту від зламу.

Найбільша кількість зламів у Німеччині відбувається через легкодоступні вікна та балконні двері – вдень, коли господарів немає вдома.

Великій кількості спроб незаконного проникнення в помешкання вдається запобігти. Часто порушник намагається відкрити вікно за допомогою «простого» інструменту як, наприклад, викрутка. Ви можете себе від цього вберегти!

Є допоміжні заходи, які сприяють кращому захисту вікна від зламу. Заявдяки таким заходам понад 1/3 всіх спроб зламу закінчуються на «стадії спроби».

Купуючи вікна, звертайте увагу на достатній захист!  Таким чином, Ви отримуєте вікна, які пропонують не тільки найкращу теплоізоляцію, а й оптимальну безпеку.

Завдяки GENEO Ви отримуєте дієвий захист від зламу до класу стійкості 2 без металевого армування в профілі, а отже й включно з оптимальною/дієвою теплоізоляцією. Зламозахист по класу стійкості 3 можна реалізувати із застосуванням допоміжних заходів.
Німецька поліція рекомендує клас захисту від зламу 2.

GENEO РОБИТЬ ЖИТТЯ ПРОСТІШИМ

ДУЖЕ ПРИВАБЛИВІ ПЕРСПЕКТИВИ — ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ ТА ДИЗАЙНУ

Вікна з профільних систем GENEO не обмежуть Вас у дизайні.
Великі площі засклення, незвичайні форми та красиві кольори відіграють у сучасній архітектурі велику роль. Саме це Ви, беззаперечно, отримаєте завдяки GENEO.

Дайте волю своїй креативності та своїм бажанням.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.