Алюмінієві двері

Сучасні алюмінієві двері відповідають вимогам споживачів, архітектурним трендам і будівельним практикам. Різноманітність виробів дозволяє вибрати оптимальний варіант для вхідної групи різних об’єктів, встановлення всередині приміщень в міжкімнатні і коридорні прорізи. Вибір необхідної моделі визначається умовами експлуатації.

Двері з алюмінію: конструктивні особливості 

Конструкції внутрішніх і вхідних дверей  складаються з полотна, яке встановлюється в міцний алюмінієвий профіль. Стулки виготовляють з різних матеріалів, найбільш популярне заповнення – скляне.

Для виготовлення продукції компанія «Крона» застосовує «теплі» і «холодні» профільні системи. Випускаємо алюмінієві двері з різним способом відкривання:

  • вхідні орні;
  • підйомно-розсувні моделі;
  • розсувні;
  • сучасні складні типу «гармошка».

Традиційні орні конструкції підходять для промислових об’єктів, приватних будинків і можуть мати:

  • різні габарити;
  • прямокутну і арочну конфігурацію;
  • одну чи дві стулки з відкриванням назовні або всередину.

Двері підйомно-розсувного типу – надійна система, яка забезпечує хорошу герметичність, теплоізоляцію, захист від вологи. Механізм встановлюють у «теплу» профільну конструкцію. Підйомно-розсувні портали дозволяють закривати нестандартні отвори великої площі і стають раціональним рішенням для організації входу/виходу на терасу, веранду, облаштування басейну.

При відкриванні розсувних систем стулки зміщуються в бік по встановленій направляючій, пересуваються вручну або за допомогою автоматики. Конструкції набули поширення в оформленні площадок кафе, ресторанів, басейнів і веранд в приватних котеджах.

Складні алюмінієві двері типу «гармошка» встановлюють як міжкімнатну перегородку, застосовують для оформлення зовнішніх прорізів, виходів на терасу, веранду.

Внутрішні алюмінієві двері

Поєднання алюмінію зі склом – ефектна комбінація для міжкімнатних дверних стулок в сучасних інтер’єрах. Універсальні, стильні і оригінальні конструкції органічно вписуються в оформлення приміщень у стилі хай-тек, мінімалізм, лофт на громадських об’єктах і в житлових будинках.

Замовляйте алюмінієві двері «Крона» і  ви отримаєте якісний продукт, сучасну модель. Для виготовлення конструкцій використовуємо надійні марки профілю і  комплектуючі європейських виробників. На продукцію надаємо офіціальну гарантію 5 років.