Нестандартні металопластикові конструкції

Прямокутник – це стандартна будівельна форма дверних і віконних прорізів. Будь-які ж інші форми, прийнято називати «нестандартними». Сучасна технологічна база і багаторічний досвід компанії ТОВ «Крона», дозволяє нам виготовити нестандартні вікна та дверні конструкції, на металопластикової основі, будь-яких форм. Особливою популярністю стали користуватися округлі і арочні нестандартні вікна та двері, які створюють своєрідний стиль і тон внутрішнього інтер’єру Вашого будинку. Матеріально – технічна база підприємства ТОВ «Крона» оснащена сучасним обладнанням і підкріплена професіоналізмом своїх співробітників. Все це є основою для створення якісної і надійної продукції. До ряду нестандартних конструкцій відносять перш за все фігурні вікна: круглі і напівкруглі, арочні і полуарочние, трикутні, трапецієподібні, овальні і багато інших.

Арочні вікна – вид нестандартних конструкцій, верхня частина яких має округлої форми дугу. Неординарні арочні вікна, можуть бути виконані як в стандартному білому кольорі, так і з кольорового профілю який буде ідеально поєднуватися з Вашим інтер’єром. Ми можемо зробити нестандартні конструкції: глухими, відкидними або поворотно-відкидними, в залежності від Ваших побажань.

Виготовлення арочних вікон дуже трудомісткий процес. Для їх виготовлення необхідно зігнути пластиковий профіль зі строго витриманим радіусом при високій температурі, а для цього необхідне спеціальне обладнання.

Компанія «Крона» виготовить вікна будь-якого кольору і конфігурації, в тому числі і нестандартні вікна згідно з Вашими побажаннями.