Алюмінієві розсувні двері

Зручність і естетика алюмінієвих розсувних дверей – незаперечний факт. Системи стали поширеним варіантом оформлення входів в супермаркети, громадські та адміністративні будівлі. Оригінальні дверні полотна зі скла в алюмінієвому обрамленні прикрашають інтер’єри заміських будинків, елітних садиб.

Алюмінієвий профіль по міцності перевершує конструкції з металлопластика і більш довговічний ніж вироби з деревини. Матеріал ідеально підходить для виготовлення легких розсувних конструкцій різних розмірів і конфігурацій.

Принципи роботи розсувних дверей з алюмінію

Різноманітність конструктивного рішення і дизайнерського оформлення розсувних дверей з алюмінієвого профілю дозволяє знайти оптимальний варіант  для організації будь-яких вхідних і міжкімнатних отворів.

  1. Легкі паралельно-розсувні двері. Системи встановлюють:
  • у вхідні групи виробничих, комерційних об’єктів, офісів;
  • в зовнішні отвори неопалюваних або середньо опалювальних приміщень: виставкових залів, веранд,терас;
  • міжкімнатні прорізи житлових осельв якості перегородок.

Конструкції можуть мати значні габарити за рахунок чималих полотен і підвищеної жорсткості рамної структури. Стулки рухаються по напрямних за допомогою роликових механізмів і оснащуються однією верхньою або двома – нижньою і верхньою напрямними рейками.

  1. Підйомно-розсувні. В конструкціях передбачений механізм, який при відкриванні дверей спочатку піднімає полотно вгору. На нижньому торці стулки знаходяться роликові каретки, які висуваються, і полотно відкочується в бік.
  2. Складні типу «гармошка». Принцип дії: одна стулка може використовуватися як дверний вхід, а при необхідності система дозволяє відкривати отвір на всю ширину. В цьому випадку стулки складаються на зразок міхів гармошки в сторону і компактно розміщуються з боку прорізу.

Алюмінієві розсувні двері можуть мати не тільки плоску форму, а й радіальну. Такі конструкції відносяться до нестандартних і використовуються для організації простору в комерційних, офісних будівлях, оформленні прорізів і ніш в житлових будівлях. Для виготовлення радіусних конструкцій використовують вигнутий напрямний профіль, скло опуклої форми.

Розсувні системи «Крона»

Компанія «Крона» виготовляє з легкого і міцного алюмінієвого профілю надійні конструкції для отворів будь-яких розмірів і форми. З огляду на призначення дверей, можна замовити системи з «холодного» або «теплого» профілю з фарбуванням металу в потрібний колір за шкалою RAL або з анодуванням. Використовуємо профіль, комплектуючі елементи європейських виробників, надаємо офіційну гарантію на виготовлений продукт.