Алюмінієві розсувні вікна

В архітектурній композиції фасадів все частіше з’являються алюмінієві розсувні вікна. На відміну від традиційних орних конструкцій, в яких стулка відкривається всередину приміщення або назовні, в розсувних системах полотна стулок зсуваються вздовж рами, зберігаючи вільний простір.

Алюмінієві розсувні вікна широко використовуються для скління:

  • балконів і лоджій в квартирах багатоповерхових будинків;
  • панорамних вікон великої площі в житлових приміщеннях, на верандах;
  • фасадних вікон офісних і комерційних будівель.

Види розсувних віконних систем з алюмінію

Сучасні віконні конструкції розсувного типу з алюмінієвого сплаву поділяються на декілька видів.

  1. Параллельно-зсувні. На основній рамі встановлюють кілька стулок, які переміщуютьсяпо напрямним рейкам на зразок шафи-купе і при відкриванні частково перекривають площу одна другої. Використовується щіточний ущільнювач.
  2. Поворотно-розсувні. Конструкція складається з однієї стаціонарної стулки і другої мобільної, яка рухається вздовж нерухомої рами. Для відкриття ручку необхідно спочатку потягнути на себе, потім в сторону. В закритому стані  механізмзабезпечує досить щільний притиск стулки до рами.
  3. Вертикально-розсувні. В системі передбачено переміщення стулок вгору і вниз, які під власною вагою щільно прилягають до рами.

Переваги розсувних конструкцій

Віконні вироби з алюмінію характеризуються надійністю, довговічністю і розширюють можливості оформлення прорізів. До переваг розсувних конструкцій відносять:

  • ергономічність, у відкритому стані стулки не займають простір житлового приміщення, балкону, веранди;
  • можливість склити великі отвори, встановлювати панорамні вікна на всю стіну або значну її частину;
  • невелика вага алюмінієвих системпри значних розмірах, легкість і зручність відкриванні незалежно від габаритів конструкції.

Компанія «Крона» випускає алюмінієві розсувні вікна надійної якості і будь-якого формату. Для виготовлення виробів використовуємо «холодні» і «теплі» з термовставкою профільні системи відомих виробників. Для заповнення рами використовуємо стандартні, полегшені або енергозберігаючі склопакети. Застосовувані якісні комплектуючі, фурнітура забезпечують зручну експлуатацію виробів. На продукцію надаємо офіційну гарантію.