Алюмінієві вхідні групи

Сучасні входи в торгівельні центри, салони, офісні та адміністративні будівлі оформлюються дверними конструкціями, об’єднаними в єдину архітектурну композицію. На об’єктах з великим потоком відвідувачів вхідні системи піддаються інтенсивній експлуатації, тому до систем пред’являють підвищені вимоги жорсткості і міцності.

Алюмінієві вхідні групи відповідають цим параметрам і активно використовуються для облаштування оригінальних входів в різні приміщення.

Конструктивні особливості і види розташування

Вхідні групи створюють в різноманітних варіантах архітектурних рішень:

  • встановлюють в два або три ряди, формуючи прохідні тамбури;
  • перекривають існуючий отвір, вставляючи двері і вікна, облаштовують козирок;
  • виносять за межі стін будівлі, створюють проходи різної конфігурації: класичні прямокутні, арочні або незвичайної геометричної форми;
  • розташовують всередині холу, організують тамбурні шлюзи.

Залежно від архітектурного плану використовують: цільноскляні розсувні двері, орні з одним або двома полотнами, радіусної напівкруглої форми. У маятникових вхідних групах дверні стулки відкриваються в обидва боки.

Крім дверних конструкцій  вхідні групи включають інші елементи: козирки, колони, поручні, декоративні прикраси.

Функціонал

Алюмінієва вхідна група з склінням надає екстер’єру будівлі привабливий зовнішній вигляд. Крім естетики конструкція виконує важливі функції:

  • зменшує втрати тепла в приміщеннях;
  • захищає від попадання опадів, пилу;
  • знижує рівень вуличного шуму всередині будинку.

Для виготовлення системи використовують «теплий» і «холодний» профіль. Якщо архітектурне рішення передбачає організацію входу з тамбуром із встановленням систем в два ряди, то можливий варіант внутрішнього скління з «холодного» профілю, зовнішнього – з «теплого».

Конструкції вхідної групи від «Крони»

Компанія «Крона» приймає замовлення на виготовлення і установку алюмінієвих вхідних груп різного формату. Конструкції виготовляємо в цехах власного заводу на сучасному обладнанні з профілю і комплектуючих елементів європейських марок. За бажанням клієнта металеві системи покриваємо:

  • прозорим анодованим шаром, який слугує надійним захистом від корозії;
  • порошковою краскою в будь-якому кольорі за шкалою

Для заповнення алюмінієвих конструкцій використовуємо загартоване скло, триплекс.