Інші дверні рішення

Практично у всіх квартирах багатоповерхових будинків і більшості будівель приватного сектора встановлюють вхідні орні двері. Інакше підходять до оформлення фасадних входів в громадських та торгових будівлях, при облаштуванні великих прорізів в заміських котеджах, елітному малоповерховому будівництві. Власники використовують інші дверні рішення: розсувні системи з склінням, підйомно-розсувні конструкції, складні моделі в якості других вхідних дверей.

Величезною різноманітністю конструкцій відрізняються дверні блоки, які розділяють міжкімнатний простір і є декоративним елементом інтер’єру.

Компанія «Крона» спеціалізується на виготовленні та встановленні дверей з алюмінієвого, металопластикового профілю та виконує на замовлення вироби будь-якої конструкції, конфігурації.

Інші дверні рішення: стильно і креативно

Цікавий варіант дверних систем – роторні, які одночасно працюють за принципом орних і розсувних, в деяких варіантах ще й як митникові. При відкриванні відбувається зміщення дверного полотна в двох площинах. Стулка повертається навколо центральної осі і одночасно зсувається в бік. Роторна система, що складається з скляного полотна в алюмінієвому обрамленні – стильний варіант для оформлення міжкімнатного простору.

Для любителів індустріального стилю або кантрі радимо звернути увагу на інтер’єрні конструкції типу лофт. Це розсувні системи підвісного типу, в яких  напрямні рейки і роликові механізми не приховують за накладкою, а залишають відкритими. При бажанні таким механізмом можна оснастити алюмінієві двері, використовуючи спеціальний широкий профіль.

Револьверні конструкції – фасадна технологія оформлення вхідних груп в будівлях з великим потоком відвідувачів. Прорізи шириною 4 м зазвичай облаштовують конструкціями, що складаються з 2-х стулок, для входів меншої ширини підходять інші дверні рішення – три -, чотиристулкові карусельні системи. Обертання стулок може бути механічним або виконуватися в автоматичному режимі.

Цікавий варіант дверей в телескопічній обв’язці. Коробка складається з 2-х частин: великого алюмінієвого профілю, що монтується з зовнішньої сторони отвору, і внутрішнього малого, який встановлюють з протилежного боку. За допомогою телескопічних добірних елементів і конфігурації профілів акуратно облаштовуються прорізи будь-якої глибини (але не менше 80 см). Вони замінюють звичні лиштви і декоративні панелі і не вимагають подальшої обробки.

Приймаємо замовлення на виготовлення виробів стандартного зразка та інших дверних рішень для креативного оформлення зовнішніх і міжкімнатних отворів, виходів на балкони тераси, веранди.