Нестандартні дверні конструкції

У багатоповерхових будівлях, побудованих за типовими проектами, у вхідні і міжкімнатні отвори монтують прямокутні дверні полотна стандартної ширини і висоти. Вироби, які відрізняються габаритами від встановлених типорозмірів, мають своєрідну форму, відносяться до нестандартних дверних конструкцій. У цю групу виробів входять також моделі з незвичайним оформленням, з реверсивним і автоматичним відкриванням.

Види нестандартних дверних конструкцій

Сучасні технології дозволяють створювати дверні системи різної конфігурації, великих розмірів з усілякими способами відкривання.

  1. За формою нестандартні полотна можуть бути:
  • арочними з дугоподібним заокругленням верхньої частини виробу під конфігурацію відповідного отвору;
  • радіусні з опуклими чи увігнутими стулками або в комбінованому варіанті;
  • інтер’єрі овальні або напівкруглі.
  1. Розміри

Ширина міжкімнатних дверей типового стандарту варіює від 600 до 900 мм, висота становить 2 м, для вхідних конструкцій ширина відповідає показникам 800 – 900 мм, висота 2 – 2,1 метра. Дверні блоки відмінні за габаритами від встановлених параметрів вважаються нестандартними.

Міжкімнатні полотна нетипових розмірів часто використовуються при ремонтах в старих будинках з високими стелями, в сучасних приватних котеджах з незвичайно широкими прорізами.

  1. Способи відкривання

Протягом останніх десятиліть в архітектурно-будівельних проектах широко використовуються великі отвори, які оформляються нестандартними дверними конструкціями з ПВХ та алюмінію з склінням. Поряд з класичним орним способом відкривання використовують:

  • похило-зсувні системи з металопластику,
  • розсувні і підйомно-розсувні конструкції з алюмінію;
  • двері маятникові, в яких стулки відчиняються і всередину, і назовні;
  • складні типу «гармошка».

Оптимальний вибір варіанту дверної конструкції залежить від призначення приміщень, інтенсивності експлуатації, архітектурного рішення в оформленні вхідної групи, внутрішнього отвору.

Актуальні пропозиції

Нестандартні вироби не вписуються в типові розміри і дизайн, виготовляються лише під замовлення. Довірити таку роботу слід професіоналам.

Компанія «Крона» готова виробити дверну конструкцію будь-яких габаритів і конструктивної складності. Виготовляємо вироби на власному заводі з металопластику, «холодного» і «теплого» алюмінію, враховуємо будь-які побажання клієнта. Для виробництва надійної продукції використовуємо якісний алюмінієвий профіль, комплектуючі елементи і фурнітуру кращих європейських марок.