Нестандартні вікна

Нестандартні отвори, великі багатосекційні вікна, еркерне скління стали трендом в сучасному елітному будівництві. У приватних забудовників затребувані проекти заміських котеджів з другим світлом, де значну частину споруди займають панорамні вікна. У моді мансардні поверхи з віконними системами у скатах даху, люкарнами. Такі архітектурні рішення потребують виготовлення нестандартних вікон незвичайних форм і розмірів.

Компанія «Крона» займається виробництвом віконної продукції різного формату. Для створення нестандартних конструкцій складної геометричної конфігурації та великих розмірів застосовуємо сучасні технології та матеріали: металопластик, міцні алюмінієві профілі.

Види нестандартних вікон та способи оформлення

Стандартним класичним вікном вважається прямокутна двостулкова конструкція з типовими розмірами. Віконні блоки з контуром відмінним від прямокутного відносяться до групи нестандартних виробів. В цю категорію включають також конструкції з кольоровим і вітражним склом, декоративними переплетеннями.

Для отворів складної конфігурації, нетипових габаритів виготовляємо та встановлюємо нестандартні системи.

 1. Французькі (панорамні) вікна. Скління охоплює простір всієї стіни від полу до стелі або більшу її частину. Такі модифікації виконуємо з розсувною системою, вбудованими дверима.
 2. Еркерні моделі. Складаються з віконних секцій, які при монтажі з’єднуються під певним кутом відповідно до конфігурації еркера.
 3. Арочні віконні блоки в різних варіаціях виконання:
 • традиційної прямокутної форми з вигнутою у вигляді дуги верхньою частиною;
 • підковоподібні;
 • стрілчасті і напівциркульні.
 1. Моделі нестандартних вікон-ілюмінаторів, конструкції у формі трикутника, багатокутника, трапеції.

Для кожного типу віконної системи пропонуємо зручні варіанти відкривання, враховуємо норми безпеки, вимоги діючих стандартів.

У дизайні скління використовуємо шпроси – функціональні та декоративні планки. Переплетенням елементів створюємо лаконічний класичний малюнок або складний оригинальный орнамент.

Наш пріоритет – якість продукції

Для виробництва віконних блоків «Крона» складної геометрії використовуємо:

 • сучасні технології проектування;
 • якісні матеріали, комплектуючі, фурнітуру відомих європейських брендів;
 • автоматизовані лінії виробництва;
 • багатоступінчастий контроль якості в процесі виготовлення продукції.

Такий підхід дозволяє отримувати високоякісний надійний продукт.

Замовляйте нестандартні алюмінієві и металопластикові системи «Крона», прикрасьте свій дім унікальними віконними конструкціями.