Ремонт вікон

При експлуатації віконних конструкцій можуть виникнути різні неполадки, що потребують термінового ремонтування, усунення причин незадовільної роботи системи. Незалежно від ступеня і характеру несправності в металопластиковій або алюмінієвій конструкції краще довірити ремонт вікна професіоналам.

Затребувані види ремонту вікон

При масовому склінні багатоповерхових будинків в новобудовах часто використовують прості склопакети, недорогі комплектуючі невисокої якості, які швидко зношуються і виходять з ладу. З цієї причини до затребуваних видів ремонту вікон фахівці відносять:

  • лагодження та заміну фурнітури, пошкоджених механізмів, замків з наступним регулюванням вікна;
  • усунення розгерметизації конструкції, заміну внутрішнього і зовнішнього ущільнювача;
  • заміну склопакету, в якому на склі утворилися тріщини та відколи;
  • ремонт деформацій профілю, що утворилися в результаті допущених порушень технології монтажу віконної системи або недбалої експлуатації.

Поширений привід звернення до фахівців – бажання господарів квартири замінити  простий склопакет на новий з високими характеристиками енергозберегання. Така процедура обходиться набагато дешевше ніж  повна заміна віконної конструкції.

Професійний віконний сервіс

Досвідчені  фахівці компанії «Крона» виконують ремонт вікон з металопластика та алюмінієвих систем будь-яких конструкцій і виробників. Перш ніж приступити до ремонтування майстер проводить ретельну діагностику, визначає несправність, приховані для недосвідченого ока дефекти металопластикової чи алюмінієвої конструкції. Потім усуває неполадки, при необхідності замінює несправні елементі  і механізми.

В процесі ремонту вікон майстер обов’язково виконує:

  • грамотне регулювання фурнітури, притиску стулок;
  • налаштування механізму (розсувного, відкидного, поворотно-відкидного);
  • змащування фурнітури, ущільнювача, елементів блоків, що труться.

Замовляйте ремонт вікон та їх регулювання в компанії «Крона». Гарантуємо високий рівень сервісу і якісті виконаних робіт.

Пропонуємо також регулярне обслуговування, яке забезпечить справну функціювання віконних систем, запобіжить передчасному зношенню механічних частин, ущільнювача. І продовжить безремонтну експлуатацію конструкцій на багато років