Розсувні балкони

Повноцінне використання відкритих балконів і лоджій можливо тільки в теплу пору року і в гарну погоду. Обладнання розсувним склінням розширює експлуатаційні можливості невеликої площадки, дозволяє оригінально облаштувати зону відпочинку і користуватися нею в холодні, дощові дні, закривши прозору перегородку.

Особливості розсувних балконних конструкцій

Облаштування розсувних балконів – це монтаж систем, оснащених рухливими стулками, які переміщаються на роликах по горизонтальних напрямних рейках. Для блокування полотен в закритому стані передбачені спеціальні засувки. Для герметизації використовують подвійні щіткові ущільнювачі з волого- і вітрозахисної вставкою.

Функції і переваги розсувних конструкцій

Розсувні конструкції на балконах:

  • дозволяють раціонально використовувати корисну площу, не звужуючи простір при відкриванні стулок;
  • зручні в експлуатації;
  • виглядають легкими і елегантними, створюють естетичне оформлення;
  • пропускають максимум світла в приміщення.

Всі розсувні балкони схожі по конструкції, але виконуються з різних матеріалів. Замовник може вибрати системи:

  • теплу з рамою з ПВХта склопакетів;
  • холодну з алюмінієвого профілю і різними видами скла;

Особливе місце в оформленні балконів займає безрамне скління, в якому відсутні вертикальні профілі. Суцільноскляні конструкції міцні, надійні, виготовляються із загартованого скла товщиною не менше 6 мм. При цьому виглядає таке оформлення витонченим і невагомим. Безрамна система відноситься до холодного скління.

Розсувні балкони від виробника

Компанія «Крона» понад 20 років займається виготовленням і установкою віконних, дверних і балконних конструкцій різного типу. Для виробництва розсувних балконів застосовуємо:

  • європейські алюмінієві та металопластикові профілі кращих виробників;
  • якісну фурнітуру;
  • загартоване скло товщиною 6 – 10 мм (параметри залежать від конкретної конструкції) і склопакети різних модифікацій.

Сервіс включає безкоштовний виїзд майстра-замірника, професійні рекомендації та пропозиції оптимальної системи для конкретної лоджії, балкона. Після узгодження з клієнтом всіх нюансів виготовляємо конструкцію, доставляємо до місця установки і монтуємо. Надаємо гарантію на виріб і виконаний монтаж.