Розсувні перегородки

Встановлення розсувних перегородок дозволяє трансформувати простір, змінювати геометрію і ділити корисну площу приміщень на функціональні зони.

Область застосування розсувних перегородок

Сучасні розсувні перегородки відрізняються різноманітністю виконання і дозволяють реалізувати сміливі, креативні дизайн-проекти. Особливою популярністю користуюься алюмінієві і суцільноскояні перегородки, з їх допомагаю вирішують задачі перепланування, інтер’єрних перетворень.

Використання світлопрозорих конструкцій поширений варіант:

  • в офісах і бізнес-центрах для поділу відкритого робочого простору на кластерні і переговорні зони, кабінети, конференц-зали, ресепшен;
  • в торгівельно-розважальних центрах для поділу загальної площі на секції окремих магазинів, кафе та інших локацій;
  • в приватних котеджах для організації додаткової площі веранд, терас:
  • як функціональний елемент в житлових квартирах для зонування простору.

Особливості та переваги конструкцій

Алюмінієві і суцільноскляні перегородки мають ряд переваг:

  • функціональність і практичність конструкцій;
  • безмежні дизайнерські можливості, що дозволяє стильно і креативно оформити простір інтер’єру приміщень будь-якого призначення і стилистики;
  • високу світлопропускну здатність і невелику вагу;
  • безпеку експлуатації – конструкції виготовляють з міцного загартованого скла або в багатошарового триплекса;
  • вологостійкість, завдяки чому системи підходять для встановлення в будівлях басейнів, оранжерей.

Легкі і міцні конструкції дозволяють швидко і без погоджень виконати перепланування приміщень, просто і оригинально зонувати простір.

Розсувні перегородки з алюмінію і суцільноскляні конструкції пропускають великий потік сонячного світла і візуально сприймаються абсолютно невагомими.

Системи можуть бути одне, – дво-, і багаторельсовими. В конструкції передбачені роликові механізми, за допомогою яких панелі пересуваються по напрямних. Залежно від конкретної моделі секції зсуваються в одну сторону або переміщуються в двох протилежних напрямках. Сегменти можуть примикати бічними сторонами один до одного, в інших варіантах мобільна секція при відкритті частково перекриває сусідній сегмент. До популярних конструкцій розсувних перегородок відносяться моделі, що складаються.

Компанія «Крона» пропонує клієнтам послуги виготовлення і установки розсувних перегородок з алюмінію і скла під будь-які дизайнерські рішення і конструкційні вимоги. У виробництві використовуємо імпортний алюмінієвий профіль, загартоване скло різної товщини, яка варіюється в залежності від розмірів перегородки. Гарантуємо високу якість продукції і професійний монтаж.