Скління балкона, лоджії

Скління балкона чи лоджії створює затишний простір, додаткову функціональну площу. Сучасні матеріали і технології дозволяють встановлювати суцільноскляні системи, монтувати конструкції з виносом за межі парапетної частини балкону, облаштовувати «теплий» або «холодний» варіант скління.

Переваги скління балконів і лоджій

До основних переваг засклених балконів і лоджій відносять:

  • захищеність від атмосферних впливів, попадання пилу;
  • понижений рівень вуличного шуму;
  • значне збереження тепла в квартирі;
  • можливість користуватися цілий рік додатковою зоною відпочинку при склінні в «теплому» варіанті.

Існуючі системи скління балконів

Залежно від типу конструкції та застосовуваного профілю скління балкона, лоджії буває «холодним» або. «теплим»  Якщо мета власників квартири полягає у захисті балконного простору від опадів, вітру та пилу, то оптимальний варіант – «холодне» скління. Температурні показники повітря на балконі/лоджії і на вулиці будуть відрізнятися на 3 – 7 градусів.

Конструкції виготовляємо з алюмінієвого профілю, металопластику. При організації «холодного» скління використовуємо різні системи:

  • розсувні – рухомі стулки плавно пересуваються по встановлених горизонтальних напрямних;
  • безрамне скління з відсутністю стандартних рам та перемичок;
  • сучасні складні – стулки відкриваються, складаючись в одну або обидві сторони;
  • гільйотинні з розсувною конструкцією, де стулки рухаються у вертикальному напрямку за допомогою автоматики.

Популярний варіант облаштування балконів – скління з виносом. Такий прийом дозволяє розширити простір у фронтальній частині або по всьому периметру балконної конструкції. Залежно від споруди та побажань володарів житла розширення простору виконують декількома способами: з коротким винесенням по підвіконню, збільшенням в ширину балконної плити.

Для «теплого» скління використовують металопластикові конструкції з традиційним зсувним або поворотним типом відкривання і енергозберігаючими склопакетами. Альтернативним варіантом слугує «теплий» алюмінієвий профіль з терморозривом.

Послуги компанії «Крона»

Пропонуємо послугу скління балкона і лоджії. Досвідчені майстри встановлять будь-яку обрану клієнтом систему, виконають монтаж на високому професійному рівні і в стислий термін.

Ручаємося за якість виготовлених конструкцій та монтаж. Надаємо гарантію на виконані роботи 5 років.