Скління басейну

Басейни стали невід’ємною частиною сучасних готелів, пансіонатів, заміських клубів і елітних садиб. При облаштуванні критих гідротехнічних споруд широко використовуються суцільне або фрагментарне скління стін, покрівлі. Таке оформлення надає конструкції привабливий вигляд, захищає штучну водойму від зовнішніх факторів, сприяє формуванню в басейні комфортного мікроклімату.

Які чинники враховують при склінні басейну

Скління басейнів відрізняється складністю, вимагає особливого підходу до вибору матеріалів і виконанню робіт. Це пов’язано з рядом об’єктивних чинників:

  • підвищеною вологістю повітря;
  • утворенням конденсату;
  • значною концентрацією хлору у повітрі при знезараженні води.

Такі умови негативно впливають на конструкційні матеріали, прискорюють процес корозії рухомих механізмів. На склі в морозну погоду може формуватися крижана кірка. З огляду на ці обставини для скління басейну застосовують стійкі до вологи конструкції з металопластику і «теплого» алюмінію.

Для вертикальної площі скління переважно вибирають двокамерні склопакети з низькоемесійним покриттям, яке виконує функцію теплозбереження. Герметичність стиків забезпечують спеціальні ущільнюючі вставки. «Теплі» системи компенсують різницю між температурним режимом всередині приміщення і зовнішнім середовищем.

В системах скління даху використають однокамерні склопакети з загартованим склом з зовнішньої сторони і триплексом з внутрішньої. Для провітрювання на верхніх похилих елементах споруди встановлюють зенітні люки.

В басейнах, які експлуатуються тільки в теплу пору року, застосовують «холодне» алюмінієве скління в панорамному стилі.  В світопрозорих панелях відсутнє енергозберігаюче покриття. Системи не виконують теплоізоляційні функції і призначені  для захисту водойми від вітру, дощу, пилу та забруднення води.

Наші пропозиції

Компанія «Крона» пропонує споживачам комплексні послуги скління басейнів. Для виконання поставлених завдань використовуємо:

  • виготовлені на власному заводу конструкції з вологостійкого металопластику на основі ПВХ;
  • системи зі стійкого до корозії алюмінієвого профілю;
  • різні варіанти скла;
  • прості однокамерні і енергозберігаючі двокамерні склопакети;
  • спеціальні ізоляційні ущільнювачі з додатковими елементами для відведення конденсату;

Монтаж свтлопрозорих конструкцій проводимо згідно розробленого проекту і в суворій відповідності з діючими стандартами.