Скління тераси, веранди, альтанки

Тераси, веранди, альтанки – це зручні майданчики для комфортного відпочинку, чаювання, проведення часу з сім’єю, друзями. Незасклені легкі конструкції придатні для використання в літню пору і гарну погоду. Скління терас, веранд, альтанок розширює функціональні можливості і декоративні якості допоміжних прибудов і малих архітектурних форм.

Варіанти скління

Сучасні технології відкривають безмежні можливості оригінально засклити будь-яку прибудову, альтанку, площадку. Для рішення таких задач застосовують:

  • системи з різними способами відкривання: традиційні поворотні стулки, розсувні, складні;
  • конструкції, які повторюють будь-яку конфігурацію альтанки, веранди;
  • цільноскляні полотна великої площі без перемичок, що створюють ефект легкості і візуального розширення простору.

На терасах, в альтанках зазвичай проводять час в літню пору і теплі місяці міжсезоння. Тому для таких площадок використовують «холодне» скління, головна задача якого захистити простір від вітру, дощу, сонячних променів у спеку. Для їх оформлення підходить легкий профіль і однокамерні склопакети з прозорим або сонцезахисним склом.

Поширений варіант відкривання – поворотне і розсувне. Кожна система має свої переваги. В конструкції з поворотними стулками легко встановлюються москитні сітки, розсувний принцип дозволяє отримати максимально відкритий отвір.

Останнім часом в приватному будівництві превалює тенденція безрамного скління терас, веранд. Цільноскляні конструкції без перемичок можуть мати значні розміри і монтуватися в отвори висотою більше 3 м і довжиною, що перевищує 6 м.

Покращити експлуатаційні якості прибудованих веранд можна «теплим» склінням. У цьому варіанті використовують металопластиковий або алюмінієвий «теплий» профіль зі спеціальною прокладкою з скловолокнистого поліаміду. У конструкції інсталюють ефективні енергозберігаючі склопакети. Встановивши на заскленій веранді обігрівач, власники отримують додаткову площу, якою можна повноцінно користуватися навіть взимку.

Послуги компанії «Крона»

Власна виробнича база, використання профілю, комплектуючих, фурнітури європейських брендів і штат кваліфікованих майстрів дозволяють виконувати замовлення скління тераси, веранди, альтанки будь-якої складності.

Гарантуємо високу якість продукції, установку систем з надійною фіксацією, герметичністю і тривалим терміном безремонтної експлуатації.