Скління

За останні десятиліття з’явилися нові технології і кардинально змінилося використання скління. Тепер скло застосовують не тільки для заповнення віконних рам. Матеріал активно використовують для оформлення фасадів, балконних конструкцій, козирків, дахів. В інтер’єрах встановлюють світлопрозорі двері, стіни-перегородки.

Розсувні системи скління від компанії «Крона»

Компанія «Крона» стежить за інноваційними технологіями, модними тенденціями в архітектурі, дизайні та налагодила власне виробництво конструкцій з металопластику, алюмінію та скла.

Пропонуємо клієнтам повний спектр послуг з виготовлення та монтажу:

  • віконних розсувних систем будь-якого типу дії: паралельно-, поворотно-, вертикально-розсувних, складних;
  • дверних блоків з різною конструктивною будовою;
  • передового безрамного скління фасадів, балконів, терас, альтанок;
  • світлопрозорих перегородок з розсувним принципом відкривання для зовнішньої установки та монтажу всередині приміщень.

Залежно від призначення і виду конструкції клієнт може вибрати «холодний» або «теплий» варіант скління. У першому випадку для виготовлення виробів ми використовуємо алюмінієвий профіль, у другому – металопластикові або алюмінієві профілі з термовставкою. Безвідмовне функціонування розсувних систем забезпечують надійні напрямні, роликові механізми і інша фурнітура. Тому встановлюємо комплектуючі елементи відомих виробників.

Послуги скління «під ключ»

Скління охоплює величезний комплекс робіт. Процес починається з замірів, визначення точних габаритів і типу майбутньої розсувної конструкції вікна, двері, перегородки, застосовуваних матеріалів. Власна технічна база дозволяє виконати потрібний виріб в найкоротші терміни 2-5 днів (залежать від розмірів і складності системи).

Наступний крок – доставка готового виробу до місця монтажу і установка конструкції. Монтажними роботами займаються досвідчені майстри, які знають всі тонкощі побудови та встановлення конструкцій скління. В ході роботи враховують особливості пристрою розсувної системи, приділяють особливу увагу герметизації і естетиці виконуваних робіт.

Звертаючись в «Крону», замовник може розраховувати:

  • на швидке та якісне виконання робіт;
  • лояльні ціни;
  • гарантію на вироби та монтаж.

Отримати професійну консультацію з питання виготовлення та встановлення розсувної системи можна за контактним телефоном або за допомогою зворотного зв’язку.