Установка дверей з алюмінію

Експлуатаційна сфера використання алюмінієвих дверей зростає з кожним днем. Конструкції встановлюють в міжкімнатні отвори офісів, у вхідні групи житлових будинків, споруд промислового та комерційного призначення. Алюмінієві короби служать для монтажу прихованих дверей, алюмінієві каркаси є надійною основою для моделей зі скляним заповненням.

Пропонуємо високоякісні дверні системи «Крона». Продукція випускаємо за новітніми європейськими технологіями на власному заводі. Весь цикл виробництва охоплює величезний комплекс робіт, починаючи від замірів і закінчуючи установкою дверей з алюмінію в отвір з подальшим гарантійним обслуговуванням.

Етапи і тонкощі процесу установки

Монтування готових дверних блоків – заключний етап в комплексі послуг з виготовлення виробів. Ретельне виконання робіт, дотримання норм і стандартів монтажу гарантують тривалий безремонтний термін експлуатації.

Установку дверей з алюмінію орної конструкції проводять в наступній послідовності:

  • демонтують старе полотно, петлі, коробку;
  • готують отвір, вирівнюють його краї і поверхні;
  • перед монтажем перевіряють нову конструкцію, щоб переконатися в справності деталей, відсутності будь-яких ушкоджень;
  • встановлюють у проріз дверну коробку, ретельно вирівнюють за допомогою клинів, перевіряють рівнем, фіксують;
  • свердлять в рамі отвори для монтажних анкерів, дюбелів і надійно закріплюють коробку;
  • остаточно вивіряють правильність розташування конструкції по вертикалі і горизонталі;
  • на петлі навішують полотно, перевіряють плавність ходу дверної стулки, рівень притиску;
  • встановлюють, регулюють фурнітуру, перевіряють працездатність петель, ручок, запірних пристроїв;
  • герметизують монтажною піною зазори між рамою і поверхнею отвору, акуратно виймають клини і знову запінюють.

До робіт по захисту монтажного шва і фінішної обробки приступають не раніше, ніж через добу, коли повністю затвердіє герметик.

Установка дверей з алюмінію розсувного типу вимагає монтажу направляючої, по якій буде пересуватися стулка. На першому етапі виконують розмітку, встановлюють і фіксують направляючий профіль, монтують рухомий механізм. На полотні кріплять скоби кареток і встановлюють стулку на ролики.

Професійний монтаж – гарантія якості

Кожна дверна конструкція в залежності від розмірів, способів відкривання має свої нюанси установки, з якими добре знайомі фахівці компанії «Крона».

Монтажні роботи проводимо у суворій відповідності до вимог національних стандартів ДСТУ, забезпечуємо бездоганне функціонування дверних систем, надаємо офіційну гарантію 5 років.

Приймаємо замовлення на виготовлення алюмінієвих дверних систем різної конструкції і установку дверей на будь-яких об’єктах.