Установка вхідних груп

Фасадні отвори громадських та офісних будівель, салонів, магазинів, житлових котеджів облаштовують вхідними групами, які виконують захисну і декоративну функцію. Для оформлення вхідного простору використовують металопластикові та алюмінієві конструкції з склінням, дверні системи орного, розсувного, карусельного типу.

Спосіб установки вхідних груп залежить від просторової конфігурації конструкції, кількості інженерних елементів, різновиду дверних блоків. Процес непростий і вимагає професійного підходу до монтажу.

Етапи монтажних робіт

Компанія «Крона» пропонує послуги виготовлення і установки вхідних груп на об’єкті «під ключ». Цикл робіт складається з декількох етапів:

  • зняття вимірів, визначення виду конструкції, кількості дверей, способу їх відкривання (узгоджується з клієнтом);
  • виготовлення елементів конструкції на вибір замовника з металопластику, алюмінієвого «холодного» або «теплого» профілю;
  • підготовка отвору;
  • доставка конструкцій на об’єкт і безпосередній монтаж блоків.

Поширений варіант організації фасадного отвору –  вхідні групи з орними дверима. Полотна, що відкриваються, можуть поєднуватися з глухими вставками.

Монтаж полягає у наступному: у підготовлений проріз навішують на петлі полотно, регулюють, обладнують доводчиком, який забезпечує плавне закривання стулки. Альтернатива доводчику – автоматичне керування дверима.

При значному потоці відвідувачів застосовують маятникові двері, стулки яких відкриваються в обидві сторони: всередину і назовні. Відмінні особливості в монтажі маятникових конструкцій:

  • між полотном і прорізом обов’язково залишають значний технологічний зазор;
  • застосовують спеціальні петлі маятникового типу;
  • полотно кріплять до порогу і верхньої частини прорізу.

Входи з маятниковими дверними системами зазвичай облаштовуються тамбуром і подвійним склінням, оскільки наявність зазору не забезпечує герметизацію отвору.

Установка вхідної групи з розсувними стулками – сучасний варіант оформлення фасадного порталу з підвищеною прохідністю. Конструкції облаштовують тамбурами, в яких передбачають бічні стаціонарні секції, світлопрозору покрівлю та інші елементи.

Розсувні системи виготовляють з металопластику та алюмінієвого профілю з склінням. Монтаж включає роботи по установці механізмів відкривання: напрямних рейок і роликових кареток. Особливою складністю відрізняється монтування радіусних вхідних груп нестандартних геометричних конфігурацій.

Послуги установки

Компанія «Крона» пропонує повний комплекс послуг з виготовлення,  монтажу різних вхідних конструкцій, гарантує грамотну установку дверних систем будь-якого формату і способу відкривання.