Установка вікон

Установка віконних конструкцій в отвори повинна виконуватися у суворій відповідності зі стандартами монтажу, забезпечувати надійну і тривалу експлуатацію. Найменша помилка, допущена при склінні, призводить до неправильного функціювання вікна і порушень герметизації системи.

Компанія «Крона» пропонує клієнтам послуги професійної установки вікон, скління балконів, веранд, лоджій, терас. Багаторічний досвід, чіткі злагоджені дії монтажників дозволяють виконати комплекс робіт швидко і якісно.

Етапи і особливості встановлення вікон

Монтаж вікон незалежно від конструкції системи починається з підготовчих робіт. При заміні старих віконних рам їх демонтують, очищають поверхні прорізу від пилу і бруду та обов’язково перевіряють рівність отвору. Пошкодження, нерівності усувають. Наступні кроки монтажу:

  • віконний блок вставляють в отвір;
  • перевіряють за допомогою будівельного рівня горизонтальне і вертикальне положення конструкції і фіксують в прорізі, використовуючи підкладки і клини;
  • остаточно закріплюють коробку;
  • формують пінний шов, щоб між рамою і стіною не було щілин;
  • виконують регулювання і фінішну збірку металопластикових систем;
  • монтують підвіконня, відлив.

При установці вікон з металопластику обов’язково враховують теплове лінійне розширення матеріалу і залишають рівномірні зазори між вертикальними елементами   коробки і прорізом стіни. Проміжок під горизонтальною частиною рами знизу повинен бути достатнім для монтажу підвіконня.

Рами фіксують до отвору з кроком 60-70 см, крайні кріпильні елементи встановлюють на відстані 15 см від внутрішніх кутів. Залежно від конструкції та матеріалу стіни використовують універсальні або спеціальні кріплення: анкерні пластини, розпірні рамні дюбелі різної довжини, пластмасові дюбелі зі стопорними шурупами.

Монтажну піну для заповнення швів застосовують з урахуванням діапазону робочих температур. В якості додаткової ізоляції примикання вікна до отвору слугують спеціальні види монтажної стрічки. З внутрішньої сторони стики герметизують пароізоляційною стрічкою, зовні – гідропароізоляційним матеріалом.

Установка вікон з алюмінієвою рамою виконується за тією ж схемою, що і пластикових. Відмінності криються в нюансах. Для вирівнювання  вікон з алюмінію не можна використовувати металеві клини, застосовують пластикові. Точки кріплення системи розміщують, керуючись рекомендаціями ДСТУ. Для надійної фіксації зазвичай використовують оцинковані монтажні пластини товщиною не менше 1,5 мм і вінти, шурупи з нержавіючої сталі.

Послуги установки вікон «Крона»

В компанії «Крона» працюють професійні майстри і виконують комплексний монтаж віконних конструкцій різного формату, строго дотримуються правил і норм будівельних стандартів.

На проведені монтажні роботи надаємо гарантію 5 років і пропонуємо клієнтам повне сервісне обслуговування вікон «Крона».